Operasyonunuzda işçi güvenliğini koruyun ve teşvik edin

İşçilerin sağlığı ve güvenliği herkesin en yüksek önceliğidir ve işçilerin dönen ekipmanlara yakalanmaktan veya malzeme akışındaki tıkanıklıkları manuel olarak gidermekten kaynaklanan yaralanma veya ölüm riski her zaman söz konusudur.Ayrıca, kömür ya da çimento gibi dökme katı malzemelerden kaynaklanan havada asılı toz işçiler tarafından solunarak ciddi solunum sorunları veya diğer rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

Açıkça, bu tehlikeler karşısında işçilerin korunması – ve dolayısıyla, ailelerinin korunması – yapılması gereken doğru şeydir. Ayrıca maddi açıdan da yapılması sorumluluk kapsamındadır. Kültür ve stratejinin bir parçası olarak işçilerin koruma altında olmadığı bir tesiste, yasal sorumluluk çok daha ciddidir. Hukuk davası açılma olasılığı artar ve sigorta maliyeti daha yükselir. Dahası, güvenlik ihlalleri nedeniyle devletten para cezasına uğrama riskiniz söz konusudur. 

Foundations™ For Conveyor Safety ile işçileri güvende tuttuğu kanıtlanmış en iyi uygulamalarını tek bir kitap halinde bir araya getirdik. Bu sayede, tam anlamıyla "işin kitabını yazan" insanlarla konuşabilirsiniz! Kitapta yeni güvenlik girişimleri için yatırım getirilerinin nasıl kanıtlanabileceğini gösteren bir bölüm bile vardır.

İşçilerinizin güvenliğinden endişe ediyorsanız ve onları korumak için daha fazlasını yapabileceğinizi düşünüyorsanız, uzmanlarımızdan biriyle konuşun. Operasyonunuzu tarif etmenizi dinlemeye ve operasyonunuzu daha fazla güvenlik için nasıl optimize edebileceğiniz konusunda önerilerde bulunmaya hazırız. Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır.

En Büyük Zorluklarınız için Çözümlerimiz:

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin

Personelinizi Daha İyi Bant Konveyör Performansı ve Güvenliği İçin Eğitim

Foundations  Eğitim atölyelerinde tesisteki işletme ve bakım personelinize ve mühendislerinize, konveyör bantların nasıl çalıştığı ve nasıl daha iyi çalıştırılabileceği hakkında eğitim verilir. Bant konveyörlerine ve güvenliğe Temel Girişten, uzman ve deneyimli personelinize yönelik Gelişmiş Eğitim seçeneğine kadar, Martin 70 yıllık deneyimini ve araştırmalarını ekip arkadaşlarınızla paylaşacak. Ekibinizi Martin ile eğitmemeyi göze alamazsınız!

Yerinde ve Çevrimiçi Seçeneklerimiz Hakkında Bilgi Alın
Güvenlik Broşürümüzü İndirin
Tesisinizde güvenliği artırmak mı istiyorsunuz? Broşürümüzde yaygın tehlikeler, çözümler ve tesis güvenliğini geliştirmeye yönelik ürünler tanıtılmaktadır.
Broşürü İndirin
Bant Sıyırıcı Sorunları
Primer Sıyırıcınızla sorun yaşıyorsanız, yaygın sorunlar ve çözüm yollarının ele alındığı Primer Sıyırıcı Uç Sorun Giderme Kılavuzumuza göz atın.
Kılavuzu İnceleyin
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91