Prosesinizden Daha Az Kaçak Malzeme Kaçtığından, Saha Yüksek Üretim Hacmi, Daha Üstün Verimlilik ve Daha Fazla Gelir Elde Edeceksiniz

Martin Engineering’in bant sızdırmazlık çözümleri arasında bant üzerinde bulunan sızdırmazlık toz lastiği yer alır ve düzenli bakım olmadan etkili koruma sağlamak için kendinden ayarlıdır. Ayrıca sızdırmazlık sistemini malzeme yükünden koruyan ve sızdırmazlık lastiğinin ömrünü uzatan aşınma plakaları da sunar.

Bu ürünler kaçak tozu ve ince partikülleri en aza indirmek üzere geliştirilmiştir. Bant sızdırmazlık ürünlerimiz, 0 ile 45 derece arasında değişen oluklaşma açıları için uygundur. Ayrıca, kompakt tasarım bandın her tarafında 1¼ inç (3,17 cm) kadar küçük bir boş alan ile kurulum yapılmasına olanak tanır.

Uzmanlarımız bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve size yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Kaçak malzemeyi ortadan kaldırarak malzemeyi konveyör bant üzerinde tutar
  • Toza bağlı sağlık risklerinden kaynaklanan çalışma saati kaybını önler
  • Bakım ve temizlik için beklenmeyen duruş süresini ortadan kaldırır
Daha Güvenli İşletme
  • Havada asılı tozun tutuşma ve patlama riskini ortadan kaldırır
  • İşçileri banttan döküne dökme malzemeden korur
  • Gereksiz bakım ve temizlik ihtiyacını ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • Malzemenin konveyör bant üzerinde tutulması üretim hacmi ve kâr artışını mümkün kılar
  • Art arda bakımlar yapılmadan etkili bir sızdırmazlığı muhafaza eder
  • Gereksiz bakım ve temizlik maliyetlerini en aza indirerek kârı artırır
Mevcut Modeller

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™ Kârınızı Hesap Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin

Sizin sorununuzu daha önce bir yerde çözmüştük!

Her ne kadar sorununuz benzersiz ve can sıkıcı görünse de,  dünya genelinde benzer sorunları çözme konusunda 70 yılı aşkın deneyimimizleve ekibimizdeki en  deneyimli ve eğitimli kişilerle,sizi temin ederiz ki “Biz De Bu Yollardan Geçtik".* En azından sırada neyin yapılması gerektiğini ve durumunuza uyum sağlamayı bilecek kadar yakından geçtik.

Bizi Ücretsiz Test Edin! Size Bir Çözüm Önerelim

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91