Yüksek Verimli Filtreleme Sistemleri Kurarak Havada Asılı Kaçak Tozu Giderin

Tozun kontrol altında tutulması ve bir sorun haline gelmesinin önlenmesi, şu üç stratejiden birinin veya birkaçının kullanılması yoluyla başarılabilir: filtreleme, önleme veya toz tutma. Martin Engineering konveyör yükleme bölgelerinin yukarısında bir filtre içinden hava geçirmek üzere bir fanın kullanıldığı sistemler ve ayrıca fan gerektirmeyen pasif sistemler üretmektedir.

Her iki filtreleme tipi de toz parçacıklarını daha büyük partiküller halinde toplanacak şekilde toplamak ve daha sonra malzeme akışına geri döndürmek üzere tasarlanmıştır. Bu sistemler kompakt bir tasarıma sahip olduğundan, etkinlikten ödün verilmeden sıkışık alanlara sığdırılabilir. Tehlikeli ortamlarda patlayıcı maddeler ile kullanım için özel olarak geliştirilmiş modeller de mevcuttur.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve size yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Havada asılı tozu temizlemek ve havadan gidermek için duraklamaları ortadan kaldırır
  • Kendini güvende hisseden işçiler daha mutlu ve daha üretken olur
  • Toza bağlı rahatsızlıklar nedeniyle çalışma saati kayıplarını azaltır
Daha Güvenli İşletme
  • Havada asılı tozun tutuşma ve patlama riskini ortadan kaldırır
  • Tozun solunmasından kaynaklanan sağlık risklerini önler
  • Tehlikeli bakım ve temizlik ihtiyacını ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • Tozun akış sürecinde tutulması üretim hacmi ve kâr artışını mümkün kılar
  • Bakım ve temizlik için gereksiz duruş süresini ortadan kaldırır
  • Mevzuata daha iyi uyulması, para cezası riskini ve sigorta masraflarını azaltır
Mevcut Modeller

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizisağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91