Uzak saha operasyonlarında bile, dökme malzemenin verimli şekilde akmasını sağlayın.

Vibrasyon bazlı bir çözüm gerektiren saha operasyonlarının güvenilir elektrik veya pnömatik güce erişimi genelde kısıtlıdır. Bu durum öncelikle inşaat ve madencilik tesisleri için geçerlidir.

Martin Engineering olarak saha için ideal olarak uygun, yüksek derecede etkili mobil çözüm olarak işlev gören hidrolik enerjili endüstriyel vibratörler temin ediyoruz. İnşaat uygulamalarına ek olarak, hidrolik vibratörler ayrıca uzak tesislerde vagonların veya damperli kamyonların boşaltılması için de kullanılabilir. Dahası hidrolik vibratörler boyutlarına göre daha fazla güç sunar ve diğer seçeneklerden daha az bakıma ihtiyaç duyar.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Uzak sahalardaki tesislerde malzemelerin verimli şekilde ilerlemesini sağlar
  • İç duvarlarda malzeme birikimini önler ve malzemeleri konteynerlerden tamamen boşaltır
  • Eleklere enerji verilmesi için mükemmeldir
Daha Güvenli İşletme
  • Uzun mesafeler boyunca elektrik kablosu çekilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır
  • Malzeme akış sürecindeki engelleri manuel olarak giderme ihtiyacını ortadan kaldırır
  • Kamyon ve vagonlardaki malzemeler çekiçle vurulmadan boşaltılır
Daha Fazla Kâr
  • Mevcut hidrolik ekipmanlara kolayca bağlanır
  • Sürekli bakım ihtiyacı azaldığından maliyetleri en aza indirir

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın

Sizin sorununuzu daha önce bir yerde çözmüştük!

Her ne kadar sorununuz benzersiz ve can sıkıcı görünse de,  dünya genelinde benzer sorunları çözme konusunda 70 yılı aşkın deneyimimizleve ekibimizdeki en  deneyimli ve eğitimli kişilerle,sizi temin ederiz ki “Biz De Bu Yollardan Geçtik".* En azından sırada neyin yapılması gerektiğini ve durumunuza uyum sağlamayı bilecek kadar yakından geçtik.

Bizi Ücretsiz Test Edin! Size Bir Çözüm Önerelim
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91