Endüstriyel elek vibrasyonu dökme malzemeleri verimli şekilde eler ve gevşek ürünleri büyüklüğüne göre hızlıca ayırmanıza imkan verir.

Martin Engineering; çakıl, plastik peletler, küçük parçalar, ilaç, silis/kum ve gıda ürünleri dâhil çeşitli dökme malzemeleri ayırmak için metal bir elek üzerine monte edilmek üzere tasarlanmış hem elektriklihem de hidrolik vibratörler üretmektedir. Gittikçe küçülen ağ deliklerine sahip elekler kullanarak malzemeleri hızlıca büyüklüğüne göre ayıklayabilirsiniz.

Elek vibrasyonu ayrıca kömür, altın ve diğer elementler gibi madencilik ürünlerini ve ayrıca kümeler veya sıkışmalar oluşturabilen her türlü dökme malzemeyi elemek için de kullanılabilir. Martin Engineering elek vibratörleri yüksek patlama riski taşıyan ortamlarda kullanım için ATEX sertifikalıdır ve son derece dayanıklı olmak üzere geliştirilmiştir.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Ardında emsalsiz 3 yıllık garantimiz vardır Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Derrick® Derrick Corporation, Buffalo, New York'a ait bir tescilli ticari markadır. Derrick Corporation ile Martin Engineering arasında bir bağlantı yoktur.

Üretkenlikte Artış
  • Malzemenin işlenebilmesi için malzeme kümelerini ve sıkışmalarını hızlıca giderir
  • Küçük ürünleri boyutuna göre verimli şekilde ayırır
Daha Güvenli İşletme
  • Patlama potansiyeli olan ortamlarda kullanım için ATEX sertifikalıdır
Daha Fazla Kâr
  • Malzemeyi daha hızlı taşır ve kârlılığı yükseltir
  • Gevşek ürünleri büyüklüklerine göre hassas şekilde ayırarak kaliteyi ve doğruluğu artırır
  • Sıkışma ve kümelenmelerin daha hızlı giderilmesi gelirin artmasıyla sonuçlanır
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91