Bakım Çalışmaları Sırasında Meydana Gelen Kaza ve Yaralanmaları Önleyin

Martin Engineering, bakım işlemleri sırasında çok sayıda yaralanma meydana geldiğinden  bu tehlikeleri en aza indiren ürünlerin geliştirilmesine odaklanmış durumdadır. Buna bir şut veya konteyner içinde, bakımın gerekebileceği yerlere kurulabilen son derece dayanıklı, ısıya dirençli erişim kapılarının üretimi de dâhildir. Martin olarak işçileri, uç sıcaklık değerlerinden ve diğer tehlikeli durumlardan koruyan ürünler de üretiyoruz.

Ek olarak, ürünlerimizin çoğu (transfer noktası çözü mlerimiz, bant temizleyicilerimiz, toz yönetim ürünlerimiz ve akış yardımcı ürünlerimiz gibi) ekipmanlarınızın daha temiz ve daha verimli çalışmasına yardımcı olarak, her şeyden önce çok sık bakıma gerek duymamasını sağlar.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve size yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • İşverenler güvenliğe odaklandığında, çalışanlar daha mutlu ve daha üretken olur.
  • Hastalık veya yaralanma nedeniyle daha az sayıda çalışma saati kaybedilir
  • Güvensiz çalışma koşullarını düzeltmek için daha az plansız duruş süresi
Daha Güvenli İşletme
  • İşçileri, bakım yaparken hareketli parçalardan korur
  • Fırın ve ocaklarda çalışırken işçileri aşırı ısıdan korur
  • Gerekli bakım işlerinin miktarını en aza indirir
Daha Fazla Kâr
  • Çalışanların üretkenliğinin artması gelir artışını beraberinde getirir
  • Yaralanma veya hastalanma nedeniyle çalışanların işe gidememesinin maliyetini en aza indirir
  • Yasal para cezaları riskini azaltır ve sigorta maliyetlerini düşürür
Mevcut Modeller

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
Bandınızı Değerlendirmemize İzin Verin ve Kazanın!

MartinPLUS® Walk the Belt™ Hizmetimiz İle Tasarruf Edin!

Her konveyör farklıdır, aynı tesis içinde bile!Dökme malzeme taşıma sistemi bileşenlerinizin düzenli olarak planlanmış şekilde gözden geçirilmesini sağlayabiliriz. Bu gözden geçirmelerde konveyör sisteminin maksimum verimle çalışmasını sağlayarak işletim standartlarını yüksek tutmak için gerekli uzman yardımını sağlar. Tesis yöneticilerine anında veri ve fotoğraflar sunulabilir ve önerilerimiz uzun vadede tasarruf ve verimlilik sağlar.

Bantlarınızı Neye Baktığını Bilen Kişilere İnceletin -- Ücretsiz Olarak!

İletişimde Kalın

Martin ve sektör haberleri, ürün yenilikleri ve malzeme işleme operasyonunuzu geliştirmek için ipuçları için e-posta listemize katılın. Sizinle olan iletişimlerimiz sınırlı ancak anlamlı olacak, iletişim bilgileriniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır.

Periyodik Güncellemeler için Şimdi Kaydolun
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91