Her kamyon yükünü tamamen boşaltarak ve kamyonları hızlıca yola geri döndürerek üretkenliğinizi artırın

Kamyon kasasını yatırdığınız halde malzemenin sıkışması ve yükün kıpırdamamasından dolayı öylece beklemekten daha can sıkıcı bir şey olmasa gerek. Martin Engineering’in kamyon vibratörleri yüke enerji uygulayarak ve partiküller arasındaki sürtünmeyi kırarak dökme malzemelerin hızlıca ve tam olarak hareket etmesini sağlar. Bu sayede kamyon yüklerini daha hızlı boşaltabilir ve sürücüleri yola daha hızlı bir şekilde geri döndürebilirsiniz.

Elektrikli kamyon vibratörlerimize ek olarak, ünitenin boyutuna göre daha fazla güç uygulayabilen hidrolik vibratörler ve ayrıca kapalı boşaltma tesislerinde kullanım için az gürültülü opsiyonlar da sunuyoruz. Serpme kamyonları için, bu ürünler yükünüzü eşit şekilde boşaltmanıza yardımcı olur.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Kamyon Vibratör Selektörü için Buraya Tıklayın

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın
Üretkenlikte Artış
  • Sıkışma nedeniyle iç yüzeylere yapışan dökme malzemeleri, kamyonda yıpranma ve aşınma olmadan gevşetir.
  • Kasa kapağına vurmadan malzemenin kamyon kasasından serbestçe akmasını sağlar
  • Yükü daha hızlı boşaltarak programa uymanızı sağlar
Daha Güvenli İşletme
  • İşçileri kamyon kasasına göndermeye gerek kalmadan tıkanıklıkları giderir
  • Kamyonun yan tarafına çekiçle vurarak malzemeyi gevşetme ihtiyacını ortadan kaldırır
  • İşçileri zarar görme riskinden uzak tutarak işçileri düşen malzemelerden korur
Daha Fazla Kâr
  • Kamyonlara zarar vermeden ve tamirat yapmadan daha fazla iş hacmi oluşturur ve kârlılığı artırır
  • Kamyonların tamamen boşaltılması, her yükte daha fazla malzeme sağlar
  • Kamyonları hızlıca yola geri döndürür
Cougar® DC Kamyon Vibratörleri
Dünyanın ilk 12V kamyon vibratörü orijinal patentibize aittir! Birini ÜCRETSİZdeneyin! Siparişinizi bugün verin ve ücretsiz bir kurulum kitikazanın. Cougar® DC Kamyon Vibratörleri
Kamyon Vibratörü Broşürümüzü İndirin
Kamyon vibratörleri hakkında derinlemesine bilgi mi arıyorsunuz? Broşürümüzde tüm uygulamalar için mobil vibrasyon ürünleriyer almaktadır.
Broşürü İndirin

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Sizin sorununuzu daha önce bir yerde çözmüştük!

Her ne kadar sorununuz benzersiz ve can sıkıcı görünse de, dünya genelinde benzer sorunları çözme konusunda 70 yılı aşkın deneyimimizleve ekibimizdeki en deneyimli ve eğitimli kişilerle,sizi temin ederiz ki “Biz De Bu Yollardan Geçtik".* En azından sırada neyin yapılması gerektiğini ve durumunuza uyum sağlamayı bilecek kadar yakından geçtik.

Bizi Ücretsiz Test Edin! Size Bir Çözüm Önerelim

İletişimde Kalın

Martin ve sektör haberleri, ürün yenilikleri ve malzeme işleme operasyonunuzu geliştirmek için ipuçları için e-posta listemize katılın. Sizinle olan iletişimlerimiz sınırlı ancak anlamlı olacak, iletişim bilgileriniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır.

Periyodik Güncellemeler için Şimdi Kaydolun
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91