Dökme Malzemelerin, Kuyruk Tamburunda Ekipmanın İçine Kaçmasını ve Önemli Zararlar Vermesini Önleyin

Martin Engineering’in kuyruk koruma ürünleri, geri dönüş sırasında bandın iç kısmına inen malzemenin kuyruk tamburunun içine çekilmesini önlemek üzere tasarlanmıştır. Bu malzeme çıkarılmazsa, başta kuyruk tamburu ve bant olmak üzere tüm konveyör sistemine büyük zarar verebilir.

Kolay kontrol ve temizlik için boşaltılan malzemeyi bandın yan tarafına sürmek için tasarlanmış kuyruk koruma ürünleri, bant gerginliğindeki oynamalarla birlikte yükselen ve alçalan kendinden ayarlı modelleriyle, standart çift yönlü bantlarda kullanıma uygundur. Martin ayrıca değişik hız ve bant genişlikleri için tasarlanmış ürünler de sunar.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve size yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Malzeme kolayca temizlenebilir ve akış sürecine geri getirilebilir
  • Bandı, bandın içine düşen malzemenin sebep olduğu hasardan korur
  • Kuyruk kasnağının gördüğü hasardan kaynaklanan beklenmeyen duruş süresini ortadan kaldırır
Daha Güvenli İşletme
  • Hasarlı ekipmandan çıkan kaçak malzemenin sebep olduğu riskleri ortadan kaldırır
  • İşçileri banttan döküne dökme malzemeden korur
  • Gereksiz bakım ve temizlik ihtiyacını ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • Ekipmanlar çalışır durumda tutulduğunda, iş hacmi ve kâr artar
  • Malzemeyi akış sürecinde tutar ve üretim hacmini artırır
  • Gereksiz bakım ve temizlik maliyetlerini en aza indirerek kârı artırır
Mevcut Modeller

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™ Kârınızı Hesap Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin

Sizin sorununuzu daha önce bir yerde çözmüştük!

Her ne kadar sorununuz benzersiz ve can sıkıcı görünse de,  dünya genelinde benzer sorunları çözme konusunda 70 yılı aşkın deneyimimizleve ekibimizdeki en  deneyimli ve eğitimli kişilerle,sizi temin ederiz ki “Biz De Bu Yollardan Geçtik".* En azından sırada neyin yapılması gerektiğini ve durumunuza uyum sağlamayı bilecek kadar yakından geçtik.

Bizi Ücretsiz Test Edin! Size Bir Çözüm Önerelim

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91