Gürültü maruziyetini asgari düzeyde tutmak istediğiniz kapalı mekan uygulamaları için harika çözüm.

Martin Engineering'in pnömatik türbin vibratörleri, muhafazanın içine dönen dengesiz bir türbin çarkı içerir. Türbinin hızlı, dengesiz dönüş hareketi muhafazaya santrifüj kuvveti uygulayarak titreşim kuvveti üretir. Bu vibratörler uyguladıkları kuvvete göre çok az sıkıştırılmış hava kullandığından, uzun vadeli sahip olma maliyeti düşüktür.

Türbinli Vibratörler OSHA gerekliliklerinin oldukça altında gürültü düzeyleri ürettiğinden, gürültüye duyarlı alanlar için etkin bir çözümdür. Gıda işleme tesislerinde bileşim maddelerinin bölüştürülmesi, plastik veya metalden üretilmiş küçük parçaların bir besleme tepsisine beslenmesi ve kimyasal ve ilaç sektörlerinde malzemelerin veya gevşek ürünlerin taşınması gibi uygulamalar için idealdir. Dahası, opsiyonel bir hızlı susturucuyla, vibrasyonun genliği ve frekansı hassas biçimde ayarlanabilir.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Ürünü üretim ve işleme operasyonları içinde verimli şekilde ilerletir
  • Optimum hızlı susturucu sayesinde vibratörün performansında hassas ince ayarlar yapılabilir
Daha Güvenli İşletme
  • Patlama potansiyeli olan ortamlarda kullanım için ATEX sertifikalı modelleri mevcuttur
  • Sessiz çalışma, gürültüye duyarlı alanlarda güvenliği artırır
Daha Fazla Kâr
  • Enerji ve bakım ile ilgili maliyetleri asgari düzeyde tutar
  • Hassas kontrol sayesinde ürün kalitesini ve doğruluğunu sağlar
  • Pnömatik enerjili vibratörler arasındaki en düşük enerji tüketimi

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizisağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91