Daha az sıkıştırılmış hava tüketirken ve enerjiyi korurken güçlü vibrasyon uygulayın.

Martin Engineering'in uzun ömürlü makaralı vibratörleri, sıkıştırılmış havayla çalışan, çelik bir milin çevresinde dönen çelik, halka şeklinde bir makara içerir Makaranın hızlı rotasyonel dönüşü her dönüşte birçok vibrasyon üretir. Makaralı vibratörler yüksek kuvvet-ağırlık oranı gerektiren uygulamalar için ekonomik bir vibrasyon çözümüdür.

Çeşitli boyut ve güçlerde temin edilebilen silindirli vibratörler yüksek düzeyde vibrasyon kuvveti uygular ve vagonların boşaltılması ve gerek betonun gerekse refrakterin sıkıştırılması için idealdir. Silindirli vibratörler hem yüksek frekans hem de yüksek genlik sunan tek pnömatik opsiyondur. Sağlam epoksi kaplamalı döküm tasarım tozlu, ıslak ve zorlu ortamlarda bile sürekli işletim için bu vibratörleri mükemmel bir çözüm haline getirir.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Malzemelerin endüstriyel şutlar ve bunkerler içinden verimli şekilde ilerlemesini sağlar
  • İç duvarlarda malzeme birikimini önler ve malzemeleri konteynerlerden tamamen boşaltır
Daha Güvenli İşletme
  • Patlama potansiyeli olan ortamlarda kullanım için ATEX sertifikalı modelleri mevcuttur
  • Malzeme akış sürecindeki engelleri manuel olarak giderme ihtiyacını ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • Daha çok malzemeyi daha hızlı taşır ve kârlılığı yükseltir
  • Sıkışma ve kümelenmelerin daha hızlı giderilmesi gelirin artmasıyla sonuçlanır
  • Birçok diğer seçenekten daha az sıkıştırılmış hava kullandığından enerji verimlidir

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91