Dökülen betondaki hava kabarcıklarının sallanarak çıkarılmasından vagonların boşaltılmasına kadar, bu vibratörler esnek, taşınabilir bir çözümdür.

Taşınabilir pnömatik vibratörlerimiz, değişken seviyelerde kuvvet uygulayan modeller olarak temin edilebilmektedir; bu sayede sizin uygulamanıza ideal olarak uygun olanı tercih edebilirsiniz. Örneğin,  for vibrating prefabrik beton ve refrakter döküm malzemesi için mükemmel bir çözümdür. Aynı zamanda, zorlu malzemeler taşıyan vagonları boşaltmak için de yeterince esnektir.

Belirli ihtiyaçlara bağlı olarak, müşteriler taşınabilir motor tahrikli, makara veya türbin vibratörleri arasından tercih yapabilir; bunların her biri vibratörün muhafazası içindeki hareketli parçanın hızlı dengesiz dönüşünden vibrasyon üretir.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Vagonlardaki malzemeleri hızlıca ve tamamen boşaltır
  • Sıkışan havayı gidererek beton ve refrakter kalitesi sağlar
Daha Güvenli İşletme
  • Patlama potansiyeli olan ortamlarda kullanım için ATEX sertifikalı modelleri mevcuttur
  • Vagonlara ve diğer konteynerlere çekiçle vurma ihtiyacını ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • İnatçı malzemeyi daha hızlı boşaltır ve kârlılığı yükseltir
  • Prefabrik beton elemanların ve refrakter döküm şekillerinin kalitesini artırır

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91