70 yılı aşkın süredir test edilmiş ve onaylanmış bilyalı vibratörler piyasadaki en uygun maliyetli ve güvenilir çözümlerdir.

Martin Engineering 70 yılı aşkın süre önce bilyalı vibratörü icat ettiğinden beri, dünya genelinde neredeyse her sektörden tesislerde güvenle kullanılmaya devam etmektedir. Sıkıştırılmış havayla çalışan bu uzun ömürlü bilyalı vibratörler kasa içindeki dairesel bir hat boyunca dönen krom bilyalı rulman içerir. Bilyalı vibratörün hızlı dönüş hareketi muhafazaya santrifüj kuvveti uygulayarak titreşmesine neden olur. Bilyalı vibratörler sadece tek bir hareketli parça içermelerinden dolayı sıfır sürekli bakım gerektiren ekonomik bir vibrasyon çözümüdür.

Çok çeşitli boyut ve montaj seçenekleriyle temin edilebilen, bilyalı vibratörler ağırlıklarına göre yüksek oranda kuvvet uygular ve bu sayede katı depolar, şutlar ve bunkerlerdeki blokajları ortadan kaldırmak gibi büyük işler için yeterli güce sahiptir. Ayrıca montaj proseslerinde küçük parçaların taşınması gibi küçük işler için de idealdir. Aslen dökümcülük sektörüne yönelik bir alet olarak geliştirilen bilyalı vibratör kalıp makinelerinde kumun sıkıştırılması için de başvurulacak çözüm olmaya devam ediyor.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Malzemelerin şutlar, depolar ve bunkerler içinden verimli şekilde ilerlemesini sağlar
  • Duvarlarda malzeme birikimini önler ve malzemeleri konteynerlerden tamamen boşaltır
Daha Güvenli İşletme
  • Patlama potansiyeli olan ortamlarda kullanım için ATEX sertifikalı modelleri mevcuttur
Daha Fazla Kâr
  • Daha çok malzemeyi daha hızlı taşır ve kârlılığı yükseltir
  • Üretim dar boğazlarını ortadan kaldırır

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizisağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

İnovasyon Ar-Ge Merkezimiz, Dökme Malzeme İşleme Sektöründeki En Büyük ve En Eksiksiz merkezlerden biridir.

Müşterilerimizin sektörlerindeki  teknolojileri ve gelişmeleri daha ileri götürmek için özel olarak tahsis edilmiş 22.600 metrekarelik alanı ve sayısız çalışanıyla, İnovasyon Merkezimiz dökme malzemelerinizi kontrollü bir ortamda test etmek ve sistem ve bileşen performansının tam ölçekli testlerini yapmak için uygun yerdir.

Yaşadığınız Zorlukları Daha Önce Sektör Standardı Çözümlerin İcat Edildiği Binaya Getirin
Bekleyin! Her Türlü Teknik Karar için Ücretsiz Uzman Desteğimizi Düşünün...
10 müşteriden 9'u uzman tavsiyelerimizden faydalanıyor. Uygun ürün seçimi ve problemlerinizin çözümünde gereken tüm bileşenlerin dikkate alınması için bu Ücretsiz Destekten yararlanmanızı şiddetle öneriyoruz. Başlamak için aşağıdaki iletişim seçenekleri kullanın!
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91