Konveyör sistemlerinizden ve piro-prosesinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan dayanıklı ürünler.

İnşaat sektörü için işler hızla arttığında, çimento tesislerindeki üretim hatları hızlı hareket edemez. Böyle zamanlarda, müşterilerinizin taleplerine karşılık verebilmek beklenen bir zorluktur. Sizin için, bunun anlamı malzemelerin kırıcılar, ön ısıtıcılar, klinker soğutucular ve ocaklar içinden ilerleyerek depolama silolarına kadar ulaşmalarını sağlamaktan daha önemli bir şeyin olmadığıdır.

Martin Engineering olarak, dünya çapında yerleşik müşteriler için kireç taşı, alçı taşı, klinker ve kömür gibi dökme malzemeleri verimli şekilde taşıyan dayanıklı ürünler üretiriz. Dolayısıyla, dökme malzeme işleme proseslerinizin nasıl işlediğini, her gün karşılatığınız sorunları ve en önemlisi, bunların nasıl çözüleceğini biliriz..

Dayanıklılık. Güvenilirlik. Verimlilik.

Hava topu teknolojisinde liderliği kabul edilmiş bir firma olarak, en büyük zorluklarınızı çözeceğimize güvenebilirsiniz.
Hava Şoku teknolojisinde liderliği kabul edilmiş bir firma olarak, ön ısıtıcılarınızı ve fırınlarınızı etkileyen en büyük zorluklarınızı çözeceğimize güvenebilirsiniz.

Faal olduğunuz sektörde, ekipman arızaları beklenmedik kapatmalara neden olduğunda, bunun sonuçları korkunç olabilir. Ekipmanın yanlış parçası arıza yaparsa - konveyör ile ön uç öğütücü arası veya malzemeyi ön ısıtıcılar ile ocaklardan geçiren hava şokları gibi - operasyonun tamamı tehlikeye girebilir. Kaçak malzeme konveyör banttan dökülürse, kurtarılamaz ve yeniden kullanılamaz; dolayısıyla döküntü eşittir kâr kaybı. İşte bu nedenle, her gün güvendiğiniz ekipmanlar çalışması gerektiğinde çalışacak ve yeterince uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmak ve geliştirilmek zorundadır.

Şu an itibarıyla, binlerce uzun süreli Martin müşterisi ürünlerimize güveniyor: çünkü sıkı çalışıyorlar ve uzun süredir çalışmaya devam ediyorlar. Ürünlerimize bu müşterilerimiz kadar güven duymanızı istiyoruz.

Dolayısıyla, karşılaştığınız zorluk her ne olursa olsun, büyük ihtimalle, sorunu daha önce görmüşüzdür, bir çözüm bulmuşuzdur ve işe yaradığından emin olmak için test etmişizdir! Eğer hiç görmediğimiz bir sorununuz varsa, biz yeni mücadeleleri severiz! On yıllara dayanan deneyimimizi bugün sorunlarınızın çözümüne nasıl uygulayabileceğimizi öğrenmek için bir Martin temsilcisiyle iletişime geçin!

Tesis Üretkenliğinde Artış
  • Bakım ve temizlik için duruş süresini en aza indirir
  • Malzemeleri konveyör sistemleri boyunca daha verimli şekilde ilerletir
  • Konveyör bantları hizalı tutarak döküntüyü ve ekipman hasarını azaltır
Daha Güvenli Tesis İşletmesi
  • Asılı tozu kontrol altına alır ve patlama ve soluma riskini en aza indirir
  • Malzemelerin hareketli konveyör bantlardan dökülmesini önler
  • İşçilerin sıkışık alanlara girme gerekliliğini ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • Atıkları en aza indirerek ve enerji tüketimini azaltarak maliyetleri düşürür
  • Genel üretim hacmini maksimuma çıkararak daha fazla ürün teslim edilmesini sağlar
  • Bakım ve temizlik için aşırı uzunluktaki duruş süresini ortadan kaldırır
En Büyük Zorluklarınız için Çözümlerimiz:

Hava Şokları - Şimdi Hazırlayın, Daha Sonra Tasarruf Edin

Yakın zamanda hava şoku nozullarını monte etmeniz gerekeceğini biliyorsanız şimdi yeni flanşlar monte ederek programlı duruş sürenizden yararlanın. Monte edilmelerinden sonra siz yeni ekipmana yükseltmeye hazır olana kadar bunlar kolaylıkla contalanabilir. Ayrıca, flanşları ve montaj kitini ücretsiz olarak biz temin ederiz!

Ücretsiz Kurulum Kitlerinizi Şimdi Alın

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
ÜCRETSİZ BİR Toz Kontrol İncelemesi Yaptırın
Kaçak malzeme analizinde transfer noktaları boyunca toz ve döküntü ölçümü yapılır. Teknisyenlerimiz tesisinizdeki tozun kontrol altına alınması için tavsiyeler sunar.
Şimdi Başlayın
Foundations™ Broşürümüzü İndirin
Daha temiz, daha güvenli ve daha üretken bir konveyör işletmek mi istiyorsunuz? Bu broşürle Foundations™ Eğitim Programımız hakkında daha fazla bilgi alın.
Broşürü İndirin
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91