Dökme malzemenin verimli şekilde almaya devam etmesi için piston vibratör kurulumu yaptığınızda balyozu tümüyle bırakabilirsiniz.

Balyoz Deformasyonu!! Bu size tanıdık geliyorsa, bizi arayın!

Malzemeyi harekete geçirmek için konteynerin yan tarafına bir çekiçle vurma şeklindeki yüzyıllık uygulama, endüstriyel vibrasyon ile artık gerekli değildir. Aslında, Martin Engineering kamyon kasaları, vagonlar, bunkerler ve depolar için çekiç darbesinin etkisini yakından taklit eden piston vibratör çeşitleri üretmektedir. İnatçı akış sorunları için idealdir ve öte yandan "Çekiç deformasyonunu" ortadan kaldırır!

Bununla birlikte, balyozun art arda kullanılması depo duvarında yapısal hasara neden olur. Zaman içinde, depo duvarının değiştirilmesi gerekir. Balyoz kullanmanın bir diğer sakıncası da çalışanların yaralanma olasılığıdır. Balyozlar tipik olarak ağırdır ve üst üste sallanması sırt yaralanması tehlikesi oluşturabilir. Son olarak, depo duvarına balyozla her darbe bir girinti oluşturur, bu daha sonra bir pervaza dönüşür ve bu da daha fazla malzemeyi tutarak akış sorunlarının daha sık gerçekleşmesine ve giderilmesinin daha zorlaşmasına sebep olur.

Piston vibratörler ayrıca filtrelenmiş sıkıştırılmış havayla çalıştığında minimal düzeyde bakım ve yağlama gerektiren ekonomik bir çözümdür.

Tutarlı Malzeme Akışı = Daha Yüksek Kâr!

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Sıkışmalardan kaynaklanan dar boğazları ve tıkanıklıkları giderir
  • Malzemelerin tahliye portu içinden serbestçe ilerlemesini sağlar
  • Büyük boşaltma ve ürün taşıma hızını artırarak programınıza uymanızı sağlar
Daha Güvenli İşletme
  • İşçileri tahliye kapağının altına göndermeye gerek kalmadan tıkanıklıkları giderir
  • Konteynerleri yan taraflarına çekiçle vurarak malzemeyi gevşetme ihtiyacını ortadan kaldırır
  • İşçileri akut ve tekrarlanan yaralanmalardan korur
Daha Fazla Kâr
  • Daha fazla iş hacmi sağlar ve kârlılığı artırır
  • Tıkanıklıkları manuel olarak giderme ihtiyacını ortadan kaldırarak işçilik maliyetlerini düşürür
  • Enerji maliyetleri dâhil minimal sahip olma maliyetiyle para tasarrufu sağlar

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizisağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91