Malzeme akışı durakladığında, sallayarak gevşetin!

Uzun yıllardır, malzemeleri dökme olarak depolama ihtiyacı, depolama araçlarından çıkarılma yöntemi konusunda bir sorun oluşturmaktadır. Tipik sorunlar arasında köprüleşme, fare deliği oluşumu, yapışma ve kemerleşme yer alır. Bir tıkanıklık var olduğunda, üretime devam edilebilmesi için tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Operatörün yapacağı ilk şeylerden biri bir şekilde bunu yerinden çıkarmaktır. Geçmişte, malzeme blokajlarını ortadan kaldırmak için su ve hava lansları, silo temizlik ekipmanları, silah patlatma ve hatta dinamit gibi teknikler kullanılmıştır. Yıllar içinde malzeme çıkarmada en yaygın kullanılan yöntem balyoz kullanımıdır.

Bu depo akış sorunlarıyla geçen onlarca yılın ardından, bir blokaj gerçekleşmeden önce bu olayları azaltmak ve depo akış sorunlarına çözüm bulmak amacıyla yeni teknikler geliştirilmiştir. Güvenli ve verimli çözümlerden biri Edwin F. Peterson tarafından 1944 yılında icat edilen endüstriyel vibratör ve Martin Engineering'in işe başlamasıdır.

Martin Engineering depo ve bunker akış sorunlarını önlemek için vibratörler ve endüstriyel işleme ekipmanlarına yönelik döner elektrikli vibratör tahrik motorları üretir.

Vibratör tahrik motorlarının işleme ekipmanlarına uygulanması, öncelikle üretim hacmini artırmada ve işletme maliyetlerini düşürmede olmak üzere, tüm dünyada bütün sektörlerde kabul görmüştür. En yaygın uygulamalar arasında taşıma ve besleme, eleme, boşaltma, kurutma, ürün boyutlandırma, sıkıştırma, bileşen testleri ve ayrıca depo, bunker ve şut tahliyesi yer alır.

Titreşim Çözümleri İçin Endüstri Uygulamaları:

Üretkenlikte Artış
  • Malzemeleri prosesleriniz içinden daha verimli ve hızlı şekilde ilerletir
  • Çok çeşitli dökme katı maddeler için ölçüm doğruluğunu artırır
  • Dökme malzemeleri daha hızlı ve daha doğru paketler
Daha Güvenli Tesis İşletmesi
  • Malzeme akışını sağlamak için konteynerlere çekiçle vurma ihtiyacını ortadan kaldırır
  • Vagonlar, silolar ve bunkerlerin boşaltma portlarındaki tıkanıklıkları güvenle giderir
  • İşçileri dar alanların içine göndermeden blokajları temizler
Daha Fazla Kâr
  • Optimize üretim yoluyla gelirleri artırır
  • Tüketici açısından ürün kalitesini ve doğruluğunu artırır
En Büyük Zorluklarınız için Çözümlerimiz:

Derrick® Elek Vibratör Yedekleri

Martin® Elek Vibratörleri, titreşimli elekler için tasarlanmıştır ve Derrick® Elek Vibratörleri için doğrudan yedek olarak işlev görürler. Vibratörlerimizin Derrick® Eleklerinize mükemmel uyum sağlayacağı garanti edilir. 
Derrick® Derrick Corporation, Buffalo, New York'a ait bir tescilli ticari markadır. Derrick Corporation ile Martin Engineering arasında bir bağlantı yoktur.

Derrick® Retrofit Çapraz Referans Tablomuza Göz Atın

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın
Titreşim Çözümleri Broşürümüzü İndirin
Endüstriyel vibratörler hakkında derinlemesine bilgi mi arıyorsunuz? Broşürümüzde her uygulama için vibrasyon ürünleri ve çözümleri yer almaktadır.
Broşürü İndirin
Cougar® DC Kamyon Vibratörleri
Dünyanın ilk 12V kamyon vibratörü orijinal patentibize aittir! Birini ÜCRETSİZdeneyin! Siparişinizi bugün verin ve ücretsiz bir kurulum kitikazanın. Cougar® DC Kamyon Vibratörleri
Risksiz Olarak Deneyin!
Risksiz Ücretsiz Deneme
Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ücretsiz deneme hakkında bizden bilgi alın.
Bugün Bize Ulaşın
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91