Tam Otomatize Toz Bastırma Sistemiyle Havada Asılı Hale Gelen Tozu Ortadan Kaldırın

Tozun kontrol altında tutulması ve bir sorun haline gelmesinin önlenmesi, şu üç stratejiden birinin veya birkaçının kullanılması yoluyla başarılabilir: önleme, filtreleme veya toz tutma. Martin Engineering’in tam otomatik toz önleme çözümleri dökme malzemenin içine toz kontrol ve engelleme maddeleriyle karıştırılmış su püskürterek tozu kaynağında azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Toz kontrol ve önleme maddeleri suyun yüzey gerilimini azalttığından, malzemenin içine daha kolayca emilir ve partikülleri daha yapışkan hale getirir. Bu yapışkan partiküller birbirine daha kolay yapışarak daha büyük ve daha ağır partiküller oluşturur. Daha ağır partiküller, hareket halindeki malzeme boyunca oluşan hava hareketiyle sürüklenemezler. Toz oluşumu azaltılır veya ortadan kaldırılır. Toz kontrol ve önleme maddelerindeki bağlayıcı ve kabuklandırıcı maddeler birçok transfer noktası içinde ve yığınlar üzerinde toz kontrol uygulamasının etkilerini uzatır.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve size yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Havada asılı toz ve döküntülerden kaynaklanan duraklamaları ve tamiratı engeller
  • Kendini güvende hisseden işçiler daha mutlu ve daha üretken olur
  • Toza bağlı rahatsızlıklar nedeniyle çalışma saati kayıplarını azaltır
Daha Güvenli İşletme
  • Havada asılı tozun tutuşma ve patlama riskini ortadan kaldırır
  • Tozun solunmasından kaynaklanan sağlık risklerini önler
  • Tehlikeli bakım ve temizlik ihtiyacını ortadan kaldırır
Daha Fazla Kâr
  • Tozun malzeme akışı içinde tutulması üretim hacmi ve kâr artışını mümkün kılar
  • Bakım ve temizlik için gereksiz duruş süresini ortadan kaldırır
  • Mevzuata daha iyi uyulması, para cezası riskini ve sigorta masraflarını azaltır

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizisağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
Bizi Bugün Arayın +90 216 499 34 91