Elektrikli vibrasyon ile malzemelerin verimli şekilde akmasını sağlayın ve düşük işletme maliyetiyle paradan tasarruf edin.

Martin Engineering, eleme ve ayıklama için bir elek kurulumu, taşıma, bunkerlerdeki ıslak veya yapışkan malzemeyi tamamen boşaltmak ve malzemenin transfer noktalarındaki şutlar içinden akmasını sağlamak gibi sayısız uygulama için çeşitli dayanıklı, enerji verimli döner elektrikli vibratörler üretmektedir. Bu vibratörler geniş kapsamda erişilebilir ve ekonomik elektrik ile çalıştırıldığından ve minimal bakım gerektirdiğinden, diğer seçeneklere göre çalıştırılması daha düşük maliyetlidir.

Elektrikli vibratörler ayrıca uyguladıkları kuvvet miktarı bakımından çok farklılık gösteren modeller halinde de temin edilebildiğinden çeşitli uygulamalar için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca, elektrikli vibratörler diğer vibratör tiplerinden daha sessiz olduğundan, sürekli kullanılması işçiler açısından işitme kaybı riski oluşturmaz ve OSHA gürültü sınırları içinde kalmanıza yardımcı olur.

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz bu ürünler ve tüm dökme malzeme işleme soru ve sorunlarınız hakkında uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve yardımcı olalım!

Üretkenlikte Artış
  • Malzemelerin verimli şekilde ilerlemesini sağlar
  • İç duvarlarda malzeme birikimini önler ve malzemeleri konteynerlerden tamamen boşaltır
Daha Güvenli İşletme
  • Patlama potansiyeli olan ortamlarda kullanım için ATEX ve ETL Sertifikalı modeller mevcuttur
  • Minimal gürültü düzeyleri işitme kaybı riskini düşürür
Daha Fazla Kâr
  • Daha çok malzemeyi daha hızlı taşır ve kârlılığı yükseltir
  • Malzemeleri büyüklüklerine göre hassas şekilde ayırarak kaliteyi ve doğruluğu artırır
  • Sıkışma ve kümelenmelerin daha hızlı giderilmesi gelirin artmasıyla sonuçlanır
Mevcut Modeller

Ücretsiz Mühendislik ve Uygulama Desteği

Teknisyenlerimiz dünyanın dört bir yanında sektörünüzdeki kişiler için sorunları çözmüştür. Bilgi birikimimizden faydalanın. Martin'in performansınızı, güvenliğinizi hiçbir yükümlülük olmadan nasıl artırabileceğini öğrenmek için durumunuzu bize bugün anlatın. Tam olarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü seçmenizi sağlamak istiyoruz ve işi ilk seferinde doğru yapmak için zaman ayırmaya hazırız.

Uygulamanızı Kısaca Açıklayın

Ürünümüzü ve Müşteri Hizmetlerimizi Risksiz Deneyin!

Sorununuzu çözebileceğimizden o kadar eminiz ki, önce bunu size kanıtlamaktan mutluluk duyarız!Koşulsuz ÜCRETSİZ deneme hakkında bilgi alın ve ürünün etkinliği ve Martin Engineering teknolojisi ve hizmetleri sizin için doğru çözüme sahip olduğumuza ikna etsin!

Çözümlemeye Çalıştığınız Sorunu Bize Anlatın
Titreşim Çözümleri Broşürümüzü İndirin
Endüstriyel vibratörler hakkında derinlemesine bilgi mi arıyorsunuz? Broşürümüzde her uygulama için vibrasyon ürünleri ve çözümleri yer almaktadır.
Broşürü İndirin
İletişimde Kalın
Şirket ve sektör haberleri, ürün yenilikleri ve malzeme işleme operasyonunuzu geliştirmek için ipuçları için e-posta listemize katılın.
Listeye Katılın
Bekleyin! Her Türlü Teknik Karar için Ücretsiz Uzman Desteğimizi Düşünün...
10 müşteriden 9'u uzman tavsiyelerimizden faydalanıyor. Uygun ürün seçimi ve problemlerinizin çözümünde gereken tüm bileşenlerin dikkate alınması için bu Ücretsiz Destekten yararlanmanızı şiddetle öneriyoruz. Başlamak için aşağıdaki iletişim seçenekleri kullanın!