Kanıtlanmış bir gerçek, Bbir tesise CleanScrape® Temizleyici monte ettiğimizde her zaman daha fazlasını istiyorlar. Risk almadan deneyin, siz de isteyeceksiniz!

CleanScrape® Bant Sıyırıcıyı Çok Seveceksiniz Çünkü:

  • Klasik bant temizleyici ürünlerinden 4 kat daha uzun ömürlüdür. Sizin özel durumunuzda ne kadar uzun süre dayanacağını öğrenmek için burayı tıklayın.
  • Kurulumu kolaydır, sürekli ve sık bakım ihtiyacı azdır, yalnızca bir gergi mekanizması ayarlaması gerektirir. DAHA FAZLASI DEĞİL!
  • Pazardaki tüm sıyırıcılar arasında en düşük uç-bant basıncını sunar.
  • Diğer tungsten uçlu ön temizleyicilerin aksine mekanik ek yerleri olan bantlar üzerinde bile kullanımı güvenlidir.
  • İstediğiniz yere yerleştirebilirsiniz! Bir açıda monte edilmiş CleanScrape® Temizleyici kurulum için çok az yere ihtiyaç duyuyor.
  • Kuru, nemli veya yapışkan malzemelerde iyi iş görür. Böylece agrega, kireç taşı, çimento veya kömüre mükemmel uyumludur.

Sözün Özü

CleanScrape® Temizleyici, bandınızda kaliteden ödün vermeden maksimum temizlik verimliliği sağlayan yenilikçi, dayanıklı metal uçlu bir temizleyicidir.

Uygulamanızla eşlemesi için birden çok karbür derecesinde bulunan dayanıklı tungsten karbür uçları sayesinde hem mekanik hem de vulkanize ek yerleri olan CleanScrape® Bant Sıyırıcıyı kullanabilirsiniz.

Hiçbir Risk Almadan Denemek için HEMEN Bizi Arayın!

CleanScrape® Bant Sıyırıcının şimdiye kadar kullandığınız en iyi sıyırıcı olduğunu düşünmüyorsanız paranızı iade ediyoruz. Nokta!

Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz, bu ürün ve tüm dökme malzeme işleme konusundaki soru ve sorunlarınız için uzman tavsiyeleri ve desteği sağlamaya hazırdır. Lütfen bugün bizimle iletişim kurun ve size yardımcı olalım!

CleanScrape® Temizleyicinizin Yatırım Getirisini Hesaplayın
Ekipmanınıza CleanScrape® Temizleyicimizi kurduktan sonra tam olarak ne kadar tasarruf edeceğinizi belirlemek için basit hesap makinemizi kullanın.
Şimdi Başlayın
CleanScrape® Temizleyici için bir Fiyat Teklifi Alın
Sektörün en çok satılan bant temizleme çözümüyle ilgilenir misiniz? Biz yardımcı olabiliriz! Tam olarak kendi teknik durumunuza uygun fiyat teklifi alın.
Şimdi Başlayın
Mevcut Modeller
Filtreleme Ölçütü
Resim Ürün Maks. Bant Genişliği Maks. Bant Hızı Tambur Çapı
CleanScrape<sup>®</sup> Temizleyici CleanScrape® Temizleyici

Mutlak ve Koşulsuz Garanti

Risk Yok. Sorun Yok.  Herhangi bir nedenden dolayı, ürün veya çözümünüzden tam olarak memnun kalmazsanız, Mutlak ve Koşulsuz Garantimizigönül rahatlığıyla yerine getireceğiz ve paranızı tamamen iade edeceğiz veya size daha iyi bir çözüm sunacağız. Nokta.

Tüm Garantilerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi

Müşterilerimizin Neler Dediğini Görün...

"Ulan'da çalışmaya başladıklarından beri gördükleri en iyi şey olduğunu söyleyerek sıyırıcıları göklere çıkaran, 30 yılı aşkın deneyimi olan çalışanlarımız var!"

Robert Thraves, Dış Hizmetler Şefi Ulan Yer Altı Kömür Madeni

Daha Fazla Müşteri Yorumu Oku

Konveyör Güvenliği için Foundations ™

Yalnızca  konveyör sistemlerinin güvenliğini konu edinen bu ilk kitapta daha güvenli dökme malzeme taşıma dünya çapında en iyi pratiklerimizin toplamıyla Return on Conveyor Safety™  Kârınızı  Hesap  Etmeyi Öğrenin.

ÜCRETSİZ PDF veya Ciltli Kopyanızı İsteyin
Bekleyin! Her Türlü Teknik Karar için Ücretsiz Uzman Desteğimizi Düşünün...
10 müşteriden 9'u uzman tavsiyelerimizden faydalanıyor. Uygun ürün seçimi ve problemlerinizin çözümünde gereken tüm bileşenlerin dikkate alınması için bu Ücretsiz Destekten yararlanmanızı şiddetle öneriyoruz. Başlamak için aşağıdaki iletişim seçenekleri kullanın!